Voedselpraat met VMT: waar is de nieuwsgierige productontwikkelaar mee bezig?

Voedselpraat met VMT: waar is de nieuwsgierige productontwikkelaar mee bezig?

In Voedselpraat met VMT legt de redactie van VMT de pen neer. Twee keer per maand praten we je bij over de onderwerpen waar we als redactie mee bezig zijn. Ook schuift regelmatig een gast aan om de belangrijkste thema's in de sector te duiden. In de eerste aflevering vertelt redacteur Dionne Irving over het aankomende Food R&D Event voor productontwikkelaars.

Met een nieuwe datum - 19 maart 2026 - is het Food R&D Event weg uit het drukke najaar. Waar we in voorgaande jaren het Food Future Event steeds meer ontwikkelden richting de productontwikkelaars, is dat met het Food R&D Event nu aangescherpt. Wat is gebleven, is de focus op de thema’s waar de nieuwsgierige productontwikkelaar vandaag mee aan de slag is. Onderwerpen zoals hybride, succesvol innoveren in een lastige markt, omgaan met weerstand, de rol van duurzame verpakkingen binnen R&D.

In deze podcast duikt redacteur Dionne Irving dieper in het programma en vertelt de overwegingen voor de gekozen onderwerpen.

Dionne Irving

Dionne Irving

Redacteur Productontwikkeling en Duurzaamheid

Dionne Irving is redacteur met als aandachtsgebieden productontwikkeling, duurzaamheid en product- en procesinnovatie.

Onderwerpen aanpassen

Mijn artikeloverzicht kan alleen gebruikt worden als je bent ingelogd.