21/22/09-2027 | Food Matters Live Rotterdam

21/22/09-2027 | Food Matters Live Rotterdam

Food Matters Live komt in 2027 terug naar Ahoy Rotterdam. De eerste editie was in 2025.

De editie van 2027 borduurt voor op de sterke eerste editie en de succesvolle doorontwikkeling van het oorspronkelijke event in Londen. Tijdens het event in Londen waren de volgende onderdelen een succes:

NPD Discovery Zone en NPD Discovery Theatre – een podium voor zowel opkomende als gevestigde innovators om nieuwe ingrediënten, technologieën en productontwikkelingsoplossingen te tonen.

The Flavour & Colour Lab – hoe smaak, kleur, textuur, aroma en sensorische wetenschap kunnen bijdragen aan de aantrekkelijkheid van een product, clean lab en  aansprekende consumentenervaringen.

Sensory Lab Showcases – praktijkgerichte sessies die laten zien hoe belangrijk sensorisch design is om food- en drankproducten te laten scoren op smaak, textuur, aroma, kleur en algehele consumenttevredenheid.

Het moet een ontmoetingspunt zijn voor Europese medewerkers actief in productontwikkeling, techniek, voeding en innovatie. Rotterdam is een hub voor food, logistiek en innovatie waardoor het de beste locatie is voor de volgende editie van Food Matters Live buiten de UK. Het doel is om merken, producenten, ingrediëntenleveranciers, foodservice en experts bij elkaar te brengen.

De editie in London vindt op 16-17 juni in 2027 plaats.

Klik hier voor meer informatie

Mijn artikeloverzicht kan alleen gebruikt worden als je bent ingelogd.

  1. WUR lanceert holistische definitie duurzaam verpakken: met 5 handvatten voor het in kaart brengen hiervan
  2. 09/06/2026 | VMT Food Law Event
  3. Jumbo ziet verschuiving in plantaardig assortiment: 'Hybride is de sleutel om de massa te bewegen'
  4. Van gemak naar gevaar: salmonella in lunchboxen zorgt voor meer dan 140 zieken
  5. Expert over Nederlands allergenenbeleid: 'Gebrek aan Europese harmonisatie maakt goede implementatie lastig'
  6. Ritter Sport schrapt banen door stijgende kosten
  7. Fulltime werken aan voedseltransitie? Dat kan als fellow bij The School for Moral Ambition
  8. Lidl verwerkt voedselverspilling tot veevoer: 'Voedselveiligheid is een uitdaging'
  9. Listeria in salades blijft jarenlang onder de radar
  10. De Groene QA'er: 'Water bepaalt kwaliteitsprocessen vaker dan je denkt'
  1. Mars en ofi werken samen aan klimaatneutrale cacao in Ecuador
  2. Snelle en alternatieve labmethoden: toepassing in de praktijk (videolezing)
  3. Dodelijk incident met stikstof bij pluimveeverwerker leidt tot miljoenenboete
  4. Strengere regels voor misleiding in 'Groene Transitie': zo gaat Albert Heijn ermee om
  5. NVWA waarschuwt wéér voor verboden middelen die libido zouden verhogen
  6. Rattengif in babyvoeding HiPP: 'We worden afgeperst'
  7. 18/19/06/2026 | Sustainable Food Summit
  8. Van zuurkool tot kombucha: thuisfermenteren kan flink misgaan
  9. RIVM publiceert rapport over milieubelasting voeding: 5 belangrijke inzichten
  10. Vleesvervangers ontwikkelen in huidige markt? 'Behalve lekker en betaalbaar, moeten ze passen in bestaande eetgewoonten'