Procter wint Marketing Award 2010, Unilever tweede

Afdrukken

11 juni 2010 2x gelezen 0 reacties

Procter& Gamble troefde Unilever af in de strijd om de Foodmagazine Marketing Award.
De overall winnaar kreeg een oorkonde en een troffee voor de beste marketingprestatie in het afgelopen jaar uit handen van de nieuwe CBL-voorzitter Dick Boer. De uitreiking vond plaats tijdens de presentatie van het CBL-jaarverslag in Scheveningen.

Vorig jaar ging Peijnenburg er met de Foodmagazine Marketing Award vandoor. Unilever greep dit jaar net mis. Wel won het concern in twee van de in totaal 13 categorieën: diepvries en koffie, thee, cacao witmakers en suiker.

Nominaties
Per categorie waren drie genomineerden. De genomineerden haalde bewezen resultaten in trade marketing naar hun handelspartners, de marketing van een nieuw product en de marketing van hun merk.

Onderzoeksbureau IRI Nederland onderzocht welke introductie het meest succesvol was door te kijken naar de gemiddelde weekomzetten. Een jury bestaande uit mensen uit de supermarktbranche bepaalde uiteindelijk de overall winnaar en de categoriewinnaars.

Hak, Jilz, Coca-Cola
Neerlands Glorie sleepte de eerste prijs in de wacht in de categorie Agf en conserven. Met dank aan het Hakmerk die voor de derde achtereenvolgende keer als sterkste groeier in de categorie uit de bus kwam.

Coca-Cola was de grote winnaar bij de non-alcoholische dranken: zowel op het gebied van trade marketing als introductie waren ze het beste. Heineken won bij de bieren, wijnen en aperitieven. Jilz was het beste nieuwe product in die categorie. Mars en Granfood wonnen ook.

Lees ook op VMT online:
Marketing Award 2009 voor Peijnenburg



Reageren

Graag ontvangen wij uw commentaar op dit artikel. Wij vragen u hierbij wel de reactieregels in acht te nemen.
Invoer verplicht
Invoer verplicht
Invoer verplicht

 

 
















 

NIEUW! Digitaal abonnement

Met een digitaal abonnement op VMT krijgt u:

  • Digitale versie van vakblad VMT
  • Toegang tot het volledige leveranciersregister
  • Uitgebreid artikelen- en nieuwsarchief van VMT
  • Cijfers en trends uit de foodbranche

Meer informatie en direct abonneren

VMT is een uitgave van MYbusinessmedia.
© 2012 www.vmt.nl - alle rechten voorbehouden.