Duurzame Logistiek vindt ambassadeur

Afdrukken

2 september 2010 Isolde van Leeuwen 50x gelezen 0 reacties

Tom Tillemans is Logistics & Planning manager van Heinz Benelux en sinds 31 augustus ook ambassadeur van Duurzame Logistiek.

Het ambassadeurschap loopt door tot het einde van 2012 als het ‘Programma Duurzame Logistiek’ van Connekt eindigt. Het programma wil meer aandacht vestigen op de urgentie van een duurzame logistieke sector.

 

Rol

Tillemans zal bedrijven stimuleren zich te verbinden aan het programma. De bedrijven beloven daarmee de doelstelling van het programma na te streven: 20% reductie van CO2-emissie door logistieke processen voor eind 2012.

 

Green

Green Tender, een methodiek om duurzaamheid te verankeren in het inkoopproces van logistieke diensten, is een initiatief van Tillemans. Bij Heinz heeft hij het zogenaamde Green Order geïmplementeerd.

 

In navolging van Mars is Heinz het tweede voedingsmiddelenbedrijf in Europa die de CO2-uitstoot veroorzaakt door het transport meet. Vervolgens vermeldt de tomatenketchupfabrikant de CO2-uitstoot op de pakbon.

 

Homepage Duurzame Logistiek

Reageren

Graag ontvangen wij uw commentaar op dit artikel. Wij vragen u hierbij wel de reactieregels in acht te nemen.
Invoer verplicht
Invoer verplicht
Invoer verplicht

 

 
















 

NIEUW! Digitaal abonnement

Met een digitaal abonnement op VMT krijgt u:

  • Digitale versie van vakblad VMT
  • Toegang tot het volledige leveranciersregister
  • Uitgebreid artikelen- en nieuwsarchief van VMT
  • Cijfers en trends uit de foodbranche

Meer informatie en direct abonneren

VMT is een uitgave van MYbusinessmedia.
© 2012 www.vmt.nl - alle rechten voorbehouden.