Supermarkt Albert Heijn heeft al 10 miljoen Beesies uitgedeeld. De grote Beesie sjaal en de Beesie pet zijn al bijna uitverkocht. De Beesies staan in de top 10 van meest gevraagde WK-artikelen op marktplaats.nl.
Nadat Albert Heijn de spanning hoog opvoerde werd de WK-actie van de supermarktketen vorige week bekend gemaakt. Bij €15,- aan boodschappen krijgt de klant een Beesie. Critici vroegen zich af of het uitstellen van zo’n verzamelactie wel verstandig was. Want, werd er gesuggereerd, kinderen verzamelen dan al andere dingen en willen de Beesies niet meer. Niets bleek minder waar.
Guus MeeuwisTijdens de rust van de wedstrijd tussen Nederland en Denemarken zond de supermarktketen een nieuwe tv-commercial uit. De supermarktmanager Van Dalen zong samen met Guus Meeuwis de WK-nummer 1 hit ‘Schouder aan schouder’.
Albert Heijn geeft klanten de kans om samen met de zanger het WK te beleven. Er zijn kaarten te verkrijgen voor het concert op zaterdag 19 juni. Nederland speelt dan tegen Japan. Na de wedstrijd zal Guus een concert geven.
Lees ook op VMT online‘Oranje koorts breekt uit’ ‘WK 2010: Buitenspel zonder verzamelitems’
Lees in vakblad VMT‘Nederland valt aan’ Commercial WK 2010 rust Nederland – Denemarken Homepage Albert Heijn