Cursus Conserveren en Verpakken

Afdrukken

23 augustus 2011 12x gelezen

In deze cursus behandelen we een aantal conserveringsprincipes: hordentechnologie, verhitting, diepvriezen, drogen, PH-verlaging, conserveermiddelen, gas- en vacuumverpakken, fermentatieprocessen en milde conserveringsmethoden.

Datum

9 februari 2012

Locatie

Hogeschool HAS Den Bosch
Den Bosch
Website

Organisatie

HAS KennisTransfer

Programma

De nadruk van de lesstof ligt op de integrale productkwaliteit. Conserveringsmogelijkheden van een product worden beoordeeld in relatie tot de eigenschappen en de kwaliteit van het product. Bij het onderdeel verpakken kijken we naar functionele verpakkingen, verpakkingsmaterialen, verpakkingsontwerp, de barrière eigenschappen, relatieverpakkingen, logistiek en distributie.

Deelname-informatie

MBO vooropleiding met voldoende basis op wiskunde, scheikunde en natuurkunde. Het volgen van een schakelcursus voor voldoende basis bij aanvang is mogelijk.

Uw evenement in de agenda?

VMT is een uitgave van MYbusinessmedia.
© 2012 www.vmt.nl - alle rechten voorbehouden.